text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO DIG AF-515A-WH, 5L AIR FRYERID EK000586320

FUEGO DIG AF-515A-WH, 5L AIR FRYERID: EK000586320

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.499 ден

AIR FRYER FUEGO DIG AF-515A-WH, 5L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

AIR FRYER FUEGO DIG AF-515A-WH, 5L

 • Air Fryer со дигитален дисплеј.
 • Капацитет: 5 Л со метален сад
 • Нагодување на време на готвење: 60 минути
 • Температура: 80-230С
 • Програми: готвење на 10 видови на храна и дополнително можност за печење, подгревање, одмрзнување...
 • Иновативна опција за повремено прскање на вода врз состојките за поголема сочност
 • Механизам за автоматско исклучување,
 • Заштита од прегревање
 • Силиконски ногарки
 • Садот се вади и е едноставен за чистење.
 • Нелеплива облога
 • Резервоар за вода со капацитет од 80мл кој се вади за полесно чистење.
Тип на производ Фритези
Бренд Fuego
Гаранција 1 год.
Вид на пржење Топол воздух
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!