text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздухID EK000420080

Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздухID: EK000420080

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.990 ден

Цена
5.299 ден

-5% попуст со Diners Club!

Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздух Моќност: 1.400W Капацитет: XXL 3.5 литри Куќиште: Пластика + метал 2 години гаранција  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 16.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gorenje AF1409DW фритеза на топол воздух

Карактеристики:

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 32,5 × 33,2 cm

Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Тип на производ Фритези
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 1400 W
Вид на пржење Топол воздух
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!