text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra AF-32Q фритеза на топол воздухID EK000226136

Iskra AF-32Q фритеза на топол воздухID: EK000226136

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.499 ден

Цена
6.749 ден

Јачина: 1500W Моќност: 220V-240V~50/60Hz Капацитет на сад: 3.2 L Тајмер: до 60 мин Термостат: 80-200°C Автоматско исклучување  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• Фритеза на топол воздух • јачина: 1500W • моќност: 220V-240V~50/60Hz • капацитет на сад: 3.2 L • тајмер: do 60 min • термостат: 80-200°C • автоматско исклучување • LED дисплеј • припрема на јадења без зејтин • Димензии (mm): 320 x 320 x 355 • нето тежина: 3,2 kg • бруто тежина: 4,5 kg Пакет • Количина: 2 ком • Димензии (mm): 655 x 335 x 375
Тип на производ Фритези
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Моќност 1500 W
Вид на пржење Топол воздух
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!