text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
NEO DF-R12 ФритезаID9097679
Цена
1.599  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

NEO DF-R12 Фритеза