text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
TEFAL FF-1231 фритезаIDEK000020948
Цена
3.599  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

TEFAL FF-1231 фритеза