text.skipToContent text.skipToNavigation

Tefal EY101815, 1030 W, 1.6L air fryer фритезаID EK000476681

Tefal EY101815, 1030 W, 1.6L air fryer фритезаID: EK000476681

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.999 ден

Заштита од прегревање Моќност: 1030 W Капацитет: 1.6L Број на програми:4 Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Tefal EY101815, 1030 W, 1.6L air fryer фритеза
 • Потрошувачка на енергија:1030 W
 • Напон:230/240 V
 • Заштита од прегревање
 • Автоматско исклучување
 • Температура (макс)200 °C
 • Kапацитет:1.6L
 • Индикаторско светло
 • Нелизгави ногарки
 • Прилагодлива температура
 • Тајмер
 • Термостат
 • Функција за пржење
 • Функција за печење
 • Максимално полнење масло:0L
 • Број на програми:4
 • Механичка контрола
 • Тежина:3 кг
Тип на производ Фритези
Бренд Tefal
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!