text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax Home фритеза DF-1800BID EK000034692

Vivax Home фритеза DF-1800BID: EK000034692

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
2.690 ден

Моќност 1800 W Капацитет: 2.5л Боја: Црна Мултифункционална рачка Променлив термостат Голем контролен прозорец  Дознај повеќе

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Направите хрскаве крумпириќе, риблје штапиќе, поханце или фритуле у само неколико минута! Уз помоќ фритезе ДФ-1800Б имати ќете хрскавце спремне за ваше нестрплјиве укуќане док кажете чипс! Фритеза ДФ-1800Б има капацитет 2,5 литре те снагу од 1800 В. Уреѓај је опремлјен мултифункцијском дршком која ќе, уз варијабилни термостат, те великим контролним прозором знатно олакшати посао кухањ.
тип на производ Фритези
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!