text.skipToContent text.skipToNavigation
DE LONGHI EC 146.B, апарат за еспресоIDEK000206927
6.340  ден
Цена
5.999  ден
DE LONGHI EC 146.B, апарат за еспресо. Карактеристики: греач на водата од Inox, Пумпа со притисок 15Bar, Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе, Систем за капучино :меша пареа , возд...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2020

DE LONGHI EC 146.B, апарат за еспресо. Карактеристики: греач на водата од Inox, Пумпа со притисок 15Bar, Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе, Систем за капучино :меша пареа , воздух и млеко, Одвоени термостати за пареа и за еспресо, Подесувачко испуштање на пареата, Прекинувач со индикаторска сијаличка, Одвоив прозирен резервоар за вода (1л) со индикатор на нивото, Одвоива посуда за капење, Тежина 3кг, Приклучна сила: 1100 W, Боја : црна, Димензии 190x240x290(mm), гаранција: 2 години.