text.skipToContent text.skipToNavigation

LAVAZZA LUNGO DOLCE BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕID EK000325883

LAVAZZA LUNGO DOLCE BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕID: EK000325883

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

375 ден
Цена
339 ден
LAVAZZA LUNGO DOLCE BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕ Пакување: 16 капсули Компатибилни со: Lavazza Modo Mio Интензитет на кофеин: 6 Бренд; Lavazza  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 07.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Оригинални капсули за кафе за Lavazza LМ Jolie машините. Во една кутија доаѓаат 16 парчиња капсули по цена од 375 денари. Има различни вкусови со различна јачина која е запишана на самите кутии од капсулите.
Тип на производ Апарати за еспресо кафе
Бренд Lava