text.skipToContent text.skipToNavigation

Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - син + ГРАТИС 9 капсулиID EK000325885

Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - син + ГРАТИС 9 капсулиID: EK000325885

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

6.990 ден
Цена
5.199 ден
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - син + ГРАТИС 9 капсули, Присисок: 10 бари,   Капсули : Lavazza MODO MIO, Капацитет за вода: 2 литри, 2 години гаранција.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - син + ГРАТИС 9 капсули

LAVAZZA JOLIE најтивката италијанска машина за кафе. Со својот елегантен стил од хармонични форми, меки линии и одлично избрани детали, совршено се прилагодува на секој стил во домот. *Кафематот има гаранција од 24 месеци

Апаратот за кафе на самата кутија ги има сите потребни работи: стикер-сет гратис капсули ,декларација, упатство за употреба и гарантен лист.

Гаранцијата важи согласно нашата малопродажна фактура на име на купувачот или фирмата заедно со фискалната сметка. Една кутија со 16 капсули чини 375 денари.

Спефицикации на машината:

тежина 2,6кг Пумпа за притисок од 10 бари, компатибилни капсули (Lavazza A Modo Mio,достапни во секој подобро снабден маркет), автоматско исфрлање на капсулата после употреба,капацитет на сад за вода: 2 литри, 0.8 метри должина на кабел, redaty time-25 sec.

повеќе инфо за производот на следниот линк: https://www.lavazza.com/en/coffee-machines/jolie.html

исто така за повеќе информации може да не контактирате секој работен ден од 8 до 16 часот на 02 3202 900

 

 

Тип на производ Апарати за еспресо кафе
Бренд Lava