text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
8 пронајдени производи
DE LONGHI Кафемат ECAM 650.75.MS, апарат за еспресо
DE LONGHI Кафемат ECAM 650.75.MS, апарат за еспресо
97.999  ден
DE LONGHI Кафемат ECAM 650.75.MS, апарат за еспресо. Карактеристики:Боја : метална /црна, Ексклузивна функција за топло чоколадо со специјален бокал, Сјајни детали од нерѓосувачки челик, ергономски...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

DE LONGHI ESAM 2200, апарат за еспресо
DE LONGHI ESAM 2200, апарат за еспресо
20.399  ден
DE LONGHI EC 151.B, апарат за еспресо. Карактеристики:Cappuccino System, Користи мелено кафе или во зрна, Две шољи кафе со едно варење, Тивка мелница со 13 подесувања, Подесување на квантитет на ка...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.75.S, апарат за еспресо
DE LONGHI Кафемат ECAM 350.75.S, апарат за еспресо
50.990  ден
DE LONGHI Кафемат ECAM 350.75.S, апарат за еспресо. Карактеристики:Боја: метална и црна, Тежина: 9.5 кг, Приклучна сила: 1450 W, Пумпа со притисок 15Bar, Напон / фреквенција (V ~ Hz): 220-240V 50 /...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

BOSCH Кафемат TIS 30321RW, апарат за еспресо
BOSCH Кафемат TIS 30321RW, апарат за еспресо
30.990  ден
BOSCH Кафемат TIS 30321RW, апарат за еспресо. Карактеристики:Идеален за подготовка на кафе и целосна арома со користење на SensoFlow систем, OneTouch функција-сите кафе специјалитети со едно притис...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

DE LONGHI Кафемат ECAM 23.460.B, апарат за еспресо
DE LONGHI Кафемат ECAM 23.460.B, апарат за еспресо
43.150  ден
DE LONGHI Кафемат ECAM 23.460.B, апарат за еспресо. Карактеристики:Црна боја, Контролна плоча со дисплеј, Потполно автоматски апарат за правење на еспресо и капучино, Подесување на количината на ка...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

DE LONGHI EC 151.B, апарат за еспресо
DE LONGHI EC 151.B, апарат за еспресо
7.250  ден
DE LONGHI EC 151.B, апарат за еспресо. Карактеристики: греач на водата од Inox, Пумпа со притисок 15Bar, Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе, Систем за капучино :меша пареа , возд...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

DE LONGHI EC 146.B, апарат за еспресо
DE LONGHI EC 146.B, апарат за еспресо
6.340  ден
5.999  ден
DE LONGHI EC 146.B, апарат за еспресо. Карактеристики: греач на водата од Inox, Пумпа со притисок 15Bar, Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе, Систем за капучино :меша пареа , возд...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

SENCOR Кафемат SES 1710BK
SENCOR Кафемат SES 1710BK
5.630  ден
SENCOR Кафемат SES 1710BK. Технички карактеристики Боја: црна 15 бари притисок Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши Отстранлив 1.5 L резервоар за вода Индикатор за волумен на вода ON / OFF к...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020