text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje SIH2200RBC Пегла на пареаID EK000467350

Gorenje SIH2200RBC Пегла на пареаID: EK000467350

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.190 ден

AntiCalc систем AntiDrip систем Автоматско исклучување Керамичка подлога за пеглање Димензии: 14,5 х 13,3 х 32 см Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Пегла на пареа
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност на пеглата 2200 W
Непрекината пареа 30 g/min
Дополнителна количина на пареа 90 g/min
Вертикален проток на пареа Да
Капацитет на резервоар за вода 0.28 l
Авотматско исклучување Да
Функција за самочистење Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!