text.skipToContent text.skipToNavigation
4 пронајдени производи
Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
7.790 ден
6.990 ден
 • Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
 • За суво чистење
 • Моќ на всисување: 92 W
 • Гаранција: 24 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.11.2021

Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY
Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY
4.990 ден
4.590 ден
 • Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 2000 W
 • Гаранци...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.11.2021

Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCY
Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCY
8.150 ден
7.390 ден
 • Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCY
 • За суво чистење
 • Моќност на моторот: 2.300 W
 • Гаранција: 24 месе...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.11.2021

GORENJE VC2321GPLW Правосмукалка
GORENJE VC2321GPLW Правосмукалка
7.150 ден
6.490 ден
Правосмукалка GORENJE VC2321GPLW. Карактеристики: G FORCE PLUS Максимална моќност на моторот: 2.300 W Моќ на всисување: 470 W Со вреќичка За суво чистење Број на додатоци: 3 XpandZone четка ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.11.2021