text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG LED TV 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 Gen5 AI Processor, HDR
LG LED TV 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 Gen5 AI Processor, HDR
30.999 ден

24.999 ден

Седмична акција!

 • Дијагонала: 50"/127 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија на телевизорот: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Освежување на слики [Hz]: 50 Hz
 • Оперативен систем: WebOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

DUScategoryMK LG 5god MK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидер
LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидер
38.999 ден

35.999 ден

 • Бренд: LG
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 186 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK LG 5god MK WM Slim IstaCena12RatiMKCategory
LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
27.999 ден

24.999 ден

 • Бренд: LG
 • Енергетска класа: E
 • Капацитет на перење: 6.5 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 44 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024