text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME WH-170RS ел. Бокал за водаID EK000472745

VIVAX HOME WH-170RS ел. Бокал за водаID: EK000472745

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
1.790 ден

VIVAX HOME котел WH-170RS Основни карактеристики: Моќност [W]: 2200 Капацитет [L]: 1,7 Боја: нерѓосувачки челик Светлосен индикатор за работа: Да  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX HOME котел WH-170RS

Основни карактеристики:

  • Моќност [W]: 2200
  • Капацитет [L]: 1,7
  • Боја: нерѓосувачки челик
  • Светлосен индикатор за работа: Да
  • Избор на саканата температура на водата: Не
  • Автоматско исклучување на точката на вриење: Да
тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Vivax
Боја Inox
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!