text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Philips 27M1N3200ZS/00, 27'' Gaming , Full HD @ 165 Hz, 1 ms, AMD FreeSync Premium, Xbox PS5 Switch монитор
Philips 27M1N3200ZS/00, 27'' Gaming , Full HD @ 165 Hz, 1 ms, AMD FreeSync Premium, Xbox PS5 Switch монитор

11.534 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 27 "
 • Панел: IPS
 • Тип на екран: Flat
 • Освежување на слики [Hz]: 165 Hz
 • време на одзив [ms]: 1 ms
 • Намена на мониторот: Gaming

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Philips 24" 243V7QDSB 1920 x 1080pix, 75 Hz монитор
Philips 24" 243V7QDSB 1920 x 1080pix, 75 Hz монитор
6.416 ден

5.766 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 24 "
 • Панел: IPS
 • Тип на резолуција: Full HD
 • Тип на екран: Flat
 • Освежување на слики [Hz]: 75 Hz
 • време на одзив [ms]: 4 ms
 • Намена на мониторот: Office

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
ASUS 27" VA27EHF 1080P IPS, Full HD, Frameless, 100Hz, 1ms, Adaptive-Sync, HDMI, VESA Mountable, Black Монитор
ASUS 27" VA27EHF 1080P IPS, Full HD, Frameless, 100Hz, 1ms, Adaptive-Sync, HDMI, VESA Mountable, Black Монитор

8.804 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 27 "
 • Панел: IPS
 • Тип на резолуција: Full HD
 • Тип на екран: Flat
 • Освежување на слики [Hz]: 100 Hz
 • време на одзив [ms]: 1 ms
 • Намена на мониторот: Gaming

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024