text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra HG60T-B МотокултиваторID EK000498167

Iskra HG60T-B МотокултиваторID: EK000498167

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

22.990 ден

Цена
20.691 ден

• Волумен на моторот: 173 cm3 • Моќност: 3,2 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип мотор: четиритактен • Мотор со воздушно ладење • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • Капаци...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• Волумен на моторот: 173 cm3 • Моќност: 3,2 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип мотор: четиритактен • Мотор со воздушно ладење • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55 L • Работна ширина на фреза: 600 mm (23.6 ") • Работна длабочина на мелење: 260 mm (10 ") • Дијаметар на тркалото: 127 mm (5 ") • Ширина на тркалото: 42 mm (1.65 ") • Максимален дозволен наклон: 20 ° • Димензии на пакувањето (во mm): 690 (D) x 380 (W) x 660 (V) • Нето тежина: 36 кг • Бруто тежина: 39 кг 2 години гаранција
Тип на производ Рачни култиватори
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!