text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra HG60TN МотокултиваторID EK000498163

Iskra HG60TN МотокултиваторID: EK000498163

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

19.990 ден

Цена
17.991 ден

Зафатнина на моторот: 139 cm3 • Моќност: 2,3 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип на мотор: четиритактен • Воздушно ладење на моторот • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • К...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Зафатнина на моторот: 139 cm3 • Моќност: 2,3 kW • Брзина на мирување: 3000 вртежи во минута • Тип на мотор: четиритактен • Воздушно ладење на моторот • Капацитет на резервоарот за гориво: 1,6 L • Капацитет на сад за масло: 0,55 L • Работна ширина на глодање: 600 mm (23,6") • Работна длабочина на глодање: 260 mm (10") • Дијаметар на тркала: 127 mm (5") • Ширина на тркала: 42 mm (1,65") • Максимален дозволен наклон: 20° • Димензии на пакетот (ч mm): 690 (L) x 380 (Ш) x 660 (В) • Нето тежина: 35,6 kg • Бруто тежина: 38 kg • 24 месеци гаранција
Тип на производ Рачни култиватори
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!