text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra XCROSS IX-HT36 Батериска ножица за жива ограда БЕЗ БАТЕРИЈАID EK000312700

Iskra XCROSS IX-HT36 Батериска ножица за жива ограда БЕЗ БАТЕРИЈАID: EK000312700

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.990 ден

Цена
5.391 ден

Бренд:Iskra Гаранција:2 Год Моќност: 36V Должина на мачот:508mm Tежина 3,8kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 36V • Електричен мотор без четки • Брзина во празно: 3300 вртежи во минута • Должина на сечење: 508 мм • Дијаметар за сечење: Ø 16 mm • Време на траење: 20-30 мин • 24 месеци гаранција
Тип на производ Акумулаторски ножици за жива ограда
Бренд Iskra
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!