text.skipToContent text.skipToNavigation

LAVAZZA DEK CREMOSO BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕID EK000325884

LAVAZZA DEK CREMOSO BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕID: EK000325884

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
375 ден

LAVAZZA DEK CREMOSO BOX КАПСУЛИ ЗА КАФЕ Пакување: 16 капсули Компатибилни со: Lavazza Modo Mio Интензитет на кофеин: 7 Бренд; Lavazza  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Оригинални капсули за кафе за Lavazza LМ Jolie машините. Во една кутија доаѓаат 16 парчиња капсули по цена од 375 денари. Има различни вкусови со различна јачина која е запишана на самите кутии од капсулите.
Тип на производ Апарати за еспресо кафе
Бренд Lava
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!