text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Лајн XL саксија 97x44x38cmID EK000206178

ROTO Лајн XL саксија 97x44x38cmID: EK000206178

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.500 ден

Цена
4.400 ден

ROTO Лајн макси . Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпо...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO Лајн макси . Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност на ниски и високи температури, матерјалот и бојата е УВ стабилна, многу издржливо, рециклажа, мала тежина, природен изглед. Димензии: 97x44x38cm. Шифра: 6667
Тип на производ Додатоци за мебел за во градина
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!