text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Нуша XL саксија 94x37x42cmID EK000206165

ROTO Нуша XL саксија 94x37x42cmID: EK000206165

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.600 ден

Цена
3.680 ден

ROTO Нуша макси. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпор...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO Нуша макси. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност на ниски и високи температури, матерјалот и бојата е УВ стабилна, многу издржливо, рециклажа, мала тежина, природен изглед. Димензии: 94x37x42cm. Шифра: 6076
Тип на производ Додатоци за мебел за во градина
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!