text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Плетено XXL саксија 43x43x84cmID EK000206161

ROTO Плетено XXL саксија 43x43x84cmID: EK000206161

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.700 ден

Цена
3.760 ден

ROTO Плетено високо. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, о...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO Плетено високо. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност на ниски и високи температури, матерјалот и бојата е УВ стабилна, многу издржливо, рециклажа, мала тежина, природен изглед. Димензии: 43x43x84cm.. Шифра: 6656
Тип на производ Додатоци за мебел за во градина
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!