text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Тулипан XL саксија 93x37x39cmID EK000206181

ROTO Тулипан XL саксија 93x37x39cmID: EK000206181

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.125 ден

Цена
3.300 ден

ROTO Тулипан макси. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, от...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO Тулипан макси. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност на ниски и високи температури, матерјалот и бојата е УВ стабилна, многу издржливо, рециклажа, мала тежина, природен изглед. Димензии 93x37x39cm. Шифра: 6666
Тип на производ Додатоци за мебел за во градина
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!