text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena Сет црево со туш пиштолID EK000379704

Gardena Сет црево со туш пиштолID: EK000379704

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.400 ден

Gardena Сет црево со туш пиштол / Сет: 1 x туш за наводнување, 1 x стоп вода, 1 x конектор за црева, 1 x конектор за славина, 1 x адаптер Должина на црево: 10 m Дијаметар : 9mm Производител Gard...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena Сет црево со туш пиштол / Сет: 1 x туш за наводнување, 1 x стоп вода, 1 x конектор за црева, 1 x конектор за славина, 1 x адаптер Должина на црево: 10 m Дијаметар : 9mm Производител Gardena Земја на потекло Германија Спирала за довод на црево автоматски по употреба
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!