text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena количка со стандардно црево 20мID EK000379701

Gardena количка со стандардно црево 20мID: EK000379701

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.500 ден

GARDENA AquaRoll S овозможува зачувување на просторот за чување на цревото за градина. Со својата компактност ќе ви овозможи со леснотија да го користите и чувате цревото.Иновативната отпорност од ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GARDENA AquaRoll S овозможува зачувување на просторот за чување на цревото за градина. Со својата компактност ќе ви овозможи со леснотија да го користите и чувате цревото.Иновативната отпорност од замрзнување овозможува долготрајна употреба. / Должина на црево: 20м Дијаметар на црево: 13мм Максимален капацитет во зависност од цревото: 40м 13мм 1/2“ ; 30м 15мм 5/8“ ; 25m 19mm 3/4” Производител: Gardena Земја на потеклo: Германија
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!