text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena црево 20м 1/2"ID EK000379695

Gardena црево 20м 1/2"ID: EK000379695

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.600 ден

Gardena црево 20м 1/2" Должина: 20 m Ширина: 13 mm, 1/2" Максимален притисок: 22 bar Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Класично црево за наводнување.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena црево 20м 1/2" Должина: 20 m Ширина: 13 mm, 1/2" Максимален притисок: 22 bar Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Класично црево за наводнување.
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!