text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena црево 20м 3/4"ID EK000379702

Gardena црево 20м 3/4"ID: EK000379702

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.800 ден

Gardena црево 20м 3/4" Отвор на црево: 3/4" Должина на црево: 20 m Притисок: 22 bar Дијаметар: 19mm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena црево 20м 3/4" Отвор на црево: 3/4" Должина на црево: 20 m Притисок: 22 bar Дијаметар: 19mm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!