text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena црево 30м 1/2"ID EK000379708

Gardena црево 30м 1/2"ID: EK000379708

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.400 ден

Gardena црево 30м 1/2" Отвор на црево : ½ ‘’ Должина: 30 м Притисок: 22 bar Дијаметар: 13 mm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Градинарско црево за наводнување со должи...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena црево 30м 1/2" Отвор на црево : ½ ‘’ Должина: 30 м Притисок: 22 bar Дијаметар: 13 mm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Градинарско црево за наводнување со должина од 30 м и ширина на отвор од 1/2''.
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!