text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena црево 50м 1/2"ID EK000379703

Gardena црево 50м 1/2"ID: EK000379703

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.600 ден

Gardena црево 50м 1/2" Должина на цревото: 50м Дијаметар на црево: 13мм, 1/2" Притисок: 22 bar Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Градинарско црево за наводнување 50 м 1/2" со U...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena црево 50м 1/2" Должина на цревото: 50м Дијаметар на црево: 13мм, 1/2" Притисок: 22 bar Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Градинарско црево за наводнување 50 м 1/2" со UV заштита и голема издржливост.
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!