text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л.ID EK000379706

Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л.ID: EK000379706

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.190 ден

Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л. / Капацитет: 5 l Ширина на отвор за полнење: 12 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Грбна прскалка Comfort со капацитет од 5 литри која наоѓа...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena COMFORT Грбна прскалка 5Л. / Капацитет: 5 l Ширина на отвор за полнење: 12 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Грбна прскалка Comfort со капацитет од 5 литри која наоѓа своја примена за заштита или наводнување на растенијата во Вашата градина.
Тип на производ Прскалки за вода
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!