text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena ComfortCut 550/28 Ел.Тример 550WID EK000379707

Gardena ComfortCut 550/28 Ел.Тример 550WID: EK000379707

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.990 ден

Моќност:550W Гаранција:1 Год Ширина на косење:200mm Тежина:3,7kg Глава со конец  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena ComfortCut 550/28 Ел.Тример 550W / Комфорен електричен тример за домашна употреба со кој со леснотија ќе ги искосите и најнедостапните места во Вашиот тревник. Опремен е со ергономска рачка која штити од вибрации, така што можете долготрајно да косите. Во зависност од теренот на косење, тримерот може да се прилагодува со ротација на главата. / Технички карактеристики: Моќност: 550 W Ширина на косење: 20 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија
Тип на производ Електрични тримери
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!