text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena EasyCut 450/25 Ел.тример 450WID EK000379699

Gardena EasyCut 450/25 Ел.тример 450WID: EK000379699

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.900 ден

Ширина на косење:250mm Моќност: 450W Земја на потекло: Германија Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Технички карактеристики: Моќност: 450 W Ширина на косење: 25 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Електричен тример за косење на тревни површини со ергономска рачка која се регулира за да може да се коси лесно и на секаков терен.
Тип на производ Електрични тримери
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!