text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena PowerMax 1400/34 Ел.косилка 1400WID EK000379697

Gardena PowerMax 1400/34 Ел.косилка 1400WID: EK000379697

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
12.900 ден

Ширина на косење:340 mm Моќност:1400W Површина на косење:500m2 Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena PowerMax 1400/34 Ел.косилка 1400W / Моќност: 1400 w Капацитет на корпа: 40 л Ширина на косење: 34 цм Висина на косење: 20-60 мм Тежина: 9,7 kg Производител: Gardena Земја на потекло :Германија Електрична косачка за треба Gardena наменета за косење и одржување на поголеми дровори и градини. Направена е од цврста пластика отпорна на удари. ErgoTec рачката за управување е направена ергономски со цел лесно да се управува со истата.QuickFit функцијата овозможува лесно да ја поставите саканата висина на косење. Централно поставената рачка ја прави оваа косачка лесна за преместување од едно на друго место.
Тип на производ Електрични косилки
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!