text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena PowerMax 1600/37 Ел.косилка 1600WID EK000379705

Gardena PowerMax 1600/37 Ел.косилка 1600WID: EK000379705

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
13.900 ден

Ширина на косење:370 mm Моќност:1600W Површина на косење:600m2 Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena PowerMax 1600/37 Ел.косилка 1600W / Моќност: 1600 w Капацитет на корпа: 45 л Ширина на косење: 37 цм Висина на косење: 20-60 мм Тежина: 13,7 kg Производител:Gardena Земја на потекло:Германија Оваа електрична косачка од асортиманот на Gardena e наменета за косење и одржување на средно големи дворови и градини. Направена од цврста пластика отпорна на удари. ErgoTec рачката за управување е направена ергономски со цел лесно да се управува со истата.QuickFit функцијата овозможува лесно да ја поставите саканата висина на косење. Централно поставената рачка ја прави оваа косачка лесна за преместување од едно на друго место.
Тип на производ Електрични косилки
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!