text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножицаID EK000380195

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножицаID: EK000380195

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.900 ден

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножица - Функции:2 x 2Ah Li-ion батерија , полнач , куферче.Спецификации: Пречник на сечење 25 mm Сечило Челик SK 5 Тежина 0.9 Kg Maтеријал на рачк...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VBP 20 Полупрофесионална батериска ножица - Функции:2 x 2Ah Li-ion батерија , полнач , куферче.Спецификации: Пречник на сечење 25 mm Сечило Челик SK 5 Тежина 0.9 Kg Maтеријал на рачката Челик Тип на батерија Li-ion, 2Ah, 14.4V
Тип на производ Електрични ножици за жива ограда
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!