text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VPS 290 Моторна аератор (проветрувач)ID EK000380187

Villager VPS 290 Моторна аератор (проветрувач)ID: EK000380187

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
26.000 ден

Villager VPS 290 Моторна аератор (проветрувач) / Технички спецификации: Мотор Бензински Погон Туркачки Тип на мотор T6 OHV Капацитет на моторот 212 cm³ Јачина на моторот 4.0 kW (3400 rpm) ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VPS 290 Моторна аератор (проветрувач) / Технички спецификации: Мотор Бензински Погон Туркачки Тип на мотор T6 OHV Капацитет на моторот 212 cm³ Јачина на моторот 4.0 kW (3400 rpm) Ширина на косење 400 mm Висина на косење 25 mm (од -5мм до +15мм) Подесување на работна висина 6 нивоа (централно) Тип на ареаторот Ваљак со мотики и гребло Големина на собирачот 45 l Тежина 38.4 kg Линија на производот Orange edition
Тип на производ Моторни косилки
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Маса 38.4 kg
Моќност 4000 W
Работна ширина 40 cm
Мин. Работна висина -5 mm
Макс. Работна висина 15 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!