text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager Villy 2020E Акумулаторска косилка 18VID EK000380200

Villager Villy 2020E Акумулаторска косилка 18VID: EK000380200

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.500 ден

Villager Villy 2020E Акумулаторска косилка 18V - Опрема: уредот доаѓа со 2Ah батерија и полнач 1,65 A / техички спецификации: Напон 18 V Тип на електромотор Индукционен (без четкици) Ширина н...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager Villy 2020E Акумулаторска косилка 18V - Опрема: уредот доаѓа со 2Ah батерија и полнач 1,65 A / техички спецификации: Напон 18 V Тип на електромотор Индукционен (без четкици) Ширина на косење 330 mm Површина на косење 150 m² Висина на косење 25 – 75 mm (5 нивоа, централно) Големина на собирачот 30 l Тежина 10 kg Автономија со полна батерија 1,5 Ah 100 m² Автономија со полна батерија 2 Ah 150 m² Автономија со полна батерија 3 Ah 200 m² Автономија со полна батерија 4 Ah 300 m²
Тип на производ Акумулаторски косилки
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Маса 10 kg
Собирач на трева Да
Работна ширина 33 cm
Препорачана површина за косење 300 m²
Мин. Работна висина 25 mm
Макс. Работна висина 75 mm
Централно подесување на висината Да
Број на висини 5
Самоодна Не
напон акумулатор 18 V
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!