text.skipToContent text.skipToNavigation

MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктопID EK000415577

MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктопID: EK000415577

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

125.000 ден

Цена
107.790 ден

MSGW EXTREME i103 gaming десктоп Intel i7-11700 16GB RAM SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS HDD 2TB nVIdia RTX 3060 Ti 8GB MS ARMOR V710 GAMING куќиште PSU MSI CORE M700 напојување ASUS TUF GAMING B560M-PLUS матична плоча  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.04.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
  • Intel i7-11700
  • 16GB RAM
  • SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS
  • HDD 2TB
  • nVIdia RTX 3060 Ti 8GB
  • MS ARMOR V710 GAMING куќиште
  • PSU MSI CORE M700 напојување
  • ASUS TUF GAMING B560M-PLUS матична плоча
тип на производ Десктоп компјутери
Гаранција 2 год.
Бренд MSGW
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I7
Модел на процесор Intel Core i7-11700KF (8C / 16T, 3.6 / 5.0GHz, 16MB)
RAM Меморија 16 GB
посебна графичка картица Да
тип на графичка картица nVidia
Модел на графичка карта nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB
Капацитет SSD 1 1000 GB
Капацитет HDD 2000 GB
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!