text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BCD001C1KA-QW Дупчалка 1х1,5Аh 18VID EK000580192

Black&Decker BCD001C1KA-QW Дупчалка 1х1,5Аh 18VID: EK000580192

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.990 ден

Цена
6.990 ден

Тип на производ: Батериска дупчалка Напон: 18V Брзина на вртежи: 0-600 врт./мин. Батерија: Има во пакување Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BCD001C1KA-QW 18V Дупчалка/одвртувач 1х1,5Аh прибор 80 парчиња - Напон 18V Капацитет на батерија 1.5 Ah Механички брзини 1 Максимален вртежен момент 37Nm Број на вртежи 0-600rpm Макс. дупчење во дрво 25mm Макс. дупчење во метал 10mm Капацитет на стезна глава 10mm Тежина 1.1Kg - 18V батериска дупчалка/одвртувач со 1,5 Ah батерија и 400mA полнач. Ултра компактниот и лесен дизајн е идеален за тешко достапните места и со регулацијата на 11 различни нивоа на јачина обезбедува прецизна контрола при дупчење во различни материјали, како дрво, метал, пластика. Содржи LED светилка која овозможува подобрена видливост при работа во темни простории. Истата е достапна во куфер со 80 додатоци за секаков вид на работа.
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
напон акумулатор 18 V
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!