text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BCK31S1S-QW Сет дупчалка, вибрациона брусилка и убодна пила 2×1.5Ah 18VID EK000580195

Black&Decker BCK31S1S-QW Сет дупчалка, вибрациона брусилка и убодна пила 2×1.5Ah 18VID: EK000580195

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

18.990 ден

Цена
17.990 ден

Тип на производ: Батериска дупчалка Напон: 18V Брзина на вртежи: 0-1.400 врт./мин. Батерија: Има во пакување Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BCK31S1S-QW Сет дупчалка, вибрациона брусилка и убодна пила 2×1.5Ah 18V -Сет кој се состои од дупчалка, вибрациона брусилка и убодна пила со напон од 18V. Доаѓа во мека торба со полнач и 2×1.5Ah батерии. Доколку барате комплет на алати кои не само што ви дозволуваат да составите шкаф, туку и да го брусите и да го исечете по големина, комплетот Black&Decker BCK31S1S-QW е она што ви треба. Со вибрационата дупчалка со 2 брзини и можност за дупчење во ѕид и бетон, вибрациона брусалка со која ќе ги избрусите сите пристапни и непрестапни места и убодна пила со која може да исечете до 55mm длабочина во дрво и 8mm длабочина во метал ќе ги завршите сите активности и работни задачи во домот и околу градината.
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
напон акумулатор 18 V
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!