text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BDCK123S2S-XJ Сет од 4 алати 12VID EK000580155

Black&Decker BDCK123S2S-XJ Сет од 4 алати 12VID: EK000580155

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

17.490 ден

Цена
10.990 ден

Master Card 5% попуст!

Тип на производ: Батериска дупчалка Напон: 12V Брзина на вртежи: 0-1.400 врт./мин. Батерија: Има во пакување Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BDCK123S2S-XJ Сет од 4 алати 12V 2×1.5Ah USB батерии и USB кабел за полнење - Сет од 4 алати со напон 12V. Доаѓа во торба со 2×1.5Ah USB батерии и USB кабел за полнење. Сетот се состои од вибрациона дупчалка/одвртувач, убодна пила, вибрациона брусилка и LED ламба. Алатките се дел од новиот B&D USB систем чија батерија може да се користи како пренослив полнач за мобилни телефони и таблети.
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
напон акумулатор 12 V
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!