text.skipToContent text.skipToNavigation
FERM Ак. дупчалка 16V - 1.5Ah CDM1134IDEK000202703
3.499  ден
Цена
2.999  ден
FERM Ак. дупчалка 16V - 1.5Ah CDM1134. карактеристики: Моќност: 16V/1,5Ah, вртежи: 0-1,300 во минута, LED work-light, полнење: 1 час, torque позиции: 17 + 1, тежина 1,8кг., две механички брзини, ва...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

FERM Ак. дупчалка 16V - 1.5Ah CDM1134. карактеристики: Моќност: 16V/1,5Ah, вртежи: 0-1,300 во минута, LED work-light, полнење: 1 час, torque позиции: 17 + 1, тежина 1,8кг., две механички брзини, варијабилна електронска контрола на брзината, фрекфенција 50/60Hz, Double sided 50mm screw bit (PH2 / 4mm slotted), гаранција: 2 години.