text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra сет: Батериски штрафцигер + алатID EK000561715

Iskra сет: Батериски штрафцигер + алатID: EK000561715

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

2.890 ден

Цена
1.990 ден

Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер + Iskra ERO AUL-01 сет алати Home / Напон: 3,6V - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) - Вртежи во празно: 180 / мин-1 - Вртежен момент : 3 Nm - LED с...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 18.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер + Iskra ERO AUL-01 сет алати Home / Напон: 3,6V - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) - Вртежи во празно: 180 / мин-1 - Вртежен момент : 3 Nm - LED сијалица - Хекса глава : Ø 6,35 mm - Димензии на пакувањето (во mm) : 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д) - Нето тежина: 0.298 kg Гаранција - 2 години
тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!