text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra сет: Штрафилица 12V + aлат ERO 94ID EK000561767

Iskra сет: Штрафилица 12V + aлат ERO 94ID: EK000561767

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

5.990 ден

Цена
3.990 ден

Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка + Iskra ERO 94 / Карактеристики: Напон: 12V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзин...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска штрафилица дупчалка + Iskra ERO 94 / Карактеристики: Напон: 12V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1 Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm LED сијалица Гумирана рачка Полнач за брзо полнење Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max) Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 8 mm (железо)
тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!