text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth ABS 12 Батериска дупчалка одвртувачID EK000442807

Wurth ABS 12 Батериска дупчалка одвртувачID: EK000442807

Цена
10.390 ден

Компактен 12 V батериски одвртувач за лесни и средни оптоварување при дупчење и завртување. Се испорачува во куфер со брз полнач (време на полнење на батеријата од 30 минути) и резервна батерија. ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 05.10.2022

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Компактен 12 V батериски одвртувач за лесни и средни оптоварување при дупчење и завртување. Се испорачува во куфер со брз полнач (време на полнење на батеријата од 30 минути) и резервна батерија. Волтажа: 12V MAX момент на затегање: 25 Nm Прифат на алатот: 1-10mm Вибрации: 0,7 m/s2 Капацитет на батерија: 2 Ah Li-Ion Време за полнење на батеријата: 30мин
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Гаранција 3 год.
Бренд Wurth