text.skipToContent text.skipToNavigation
Black&Decker Акумулаторска Ударна дупчалка 18V(1.5Ah)+3 батерииIDEK000068741
13.999  ден
Цена
8.999  ден
Black&Decker BDCHD181B3A Акумулаторска Ударна дупчалка 18V(1.5Ah)+3 батерии,полнач и куфер со 120 додатоци за дупчалката, Литиумска батерија, Дупчење во Дрво 25мм, бетон 10мм, метал 10мм, 2 брзини-...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2020

Black&Decker BDCHD181B3A Акумулаторска Ударна дупчалка 18V(1.5Ah)+3 батерии,полнач и куфер со 120 додатоци за дупчалката, Литиумска батерија, Дупчење во Дрво 25мм, бетон 10мм, метал 10мм, 2 брзини-контрола потенциометер, вртежи 0-360/минута,0-1400/минута, лед ламба на предната страна