text.skipToContent text.skipToNavigation
Black&Decker Акумулаторска Ударна дупчалка 18V (1.5Ah) + 2 батерииIDEK000078380
14.544,00 ден
Нашата најниска цена
7.399,00 ден
Black&Decker Акумулаторска Ударна дупчалка 18V (1.5Ah) + 2 батерии, полнач и куфер со 80 додатоци за дупчалката, Литиумска батерија, Дупчење во Дрво 25мм, бетон 10мм, метал 10мм, 2 брзини-контрола...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.11.2019

Black&Decker Акумулаторска Ударна дупчалка 18V (1.5Ah) + 2 батерии, полнач и куфер со 80 додатоци за дупчалката, Литиумска батерија, Дупчење во Дрво 25мм, бетон 10мм, метал 10мм, 2 брзини-контрола потенциометер, вртежи 0-360/минута,0-1400/минута, лед ламба на предната страна. Гаранција 24 месеци.

Тип на бушилки Класични акумулаторски дупчалки
Максимален обрт 400
Напон на акумулатор 18 V
Капацитет на акумулатор 1.5 Ah
Тип на акумулаторот Li-ion
Број на вртежи 400o/min
Бренд Black & Decker
Гаранција 24 месеци
Тип на производ Дупчалка