text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BCD003BA10S Ак. ударна дупчалка 18v + две батерии 18v/1.5Ah + торба и приборID EK000410356

Black&Decker BCD003BA10S Ак. ударна дупчалка 18v + две батерии 18v/1.5Ah + торба и приборID: EK000410356

12.500 ден

Цена
5.890 ден

Black&Decker BCD003BA10S Ак. ударна дупчалка 18V Две батерии 18V/1.5Ah Li-ion + 400mA полнач Вртежи:1400 Удари во мин.: 21.000 Гаранција: 2 години Гратис> торба Black+Decker + додатоци  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.09.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker Аку. Ударна дупчалка 18V+ две батерии и торба со основни бургии BCD003BA10S-QW. Во сетот на овој проивзод освен основната батерија со полнач 400mA, доаѓа и дополнителна батерија со торба и бургии.Teхнички спецификации: моќност на ударната батериска дупачлка -18V, вртежи:1400, удари во минута:21000, 2 литиумски батерии со јачина од 1.5Ah Li-ion, полнач 400мА, торба. Дупчење во дрво:25мм, дупчење во метал: 10мм Гаранција 2 години. Повеќе информации за производите може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Останато торба бургии втора батерија
Тип на производ Ударна акумулаторска бормашина
Гаранција 2 год.
Бренд Black & Decker
маск.бр.движења во слободен ход 1400 okr/min
напон акумулатор 18 V
Број на удари 21000 u/min