text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra сет: Батериска бормашина 14,4-волтна + штрафцигери HTS 8IDEK000079850
3.999  ден
Цена
2.500  ден
Iskra сет батериска бормашина ML-CD92-14,4v + штрафцигери Ero 8.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2020

Iskra сет батериска бормашина ML-CD92-14,4v + штрафцигери Ero 8. Карактеристики: Напон: 14,4волти, моќност: Li-Ion батерија 1,5Ah, вртежи до 700 во минута, степени на вртежен момент 21+1, вртежен момент 15Nm, LED сијалица, самостезна глава 10mm максимум, капацитет на дупчење: 16mm дрва, 6mm железо, тежина 1,03кг. Гаранција 24 месеци.

Број на удари 700 u/min
Капацитет на футер 0 - 13 mm
број батерија во пакет 1 kom
маск.бр.движења во слободен ход 700 okr/min
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Маса 3 kg